myamazon (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Brazil
oc: Brasil

en: Japan
oc: Japon

en: Germany
oc: Alemanha

en: Canada
oc: Canadà

en: France
oc: França

en: India
oc: Índia

en: Italy
oc: Itàlia

en: Mexico
oc: Mexic

en: Spain
oc: Espanha

en: United States
oc: Estats Units d'America
