myamazon (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Brazil
az: Braziliya

en: Japan
az: Yaponiya

en: Germany
az: Almaniya

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: France
az: Fransa

en: India
az: Hindistan

en: Italy
az: İtaliya

en: Mexico
az: Meksika

en: Spain
az: İspaniya

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları
