myamazon (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Japan
et: Jaapan

en: Germany
et: Saksamaa

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: France
et: Prantsusmaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Spain
et: Hispaania

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid
