myamazon (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Germany
hr: Njemačka

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: France
hr: Francuska

en: India
hr: Indija

en: Italy
hr: Italija

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Spain
hr: Španjolska

en: United States
hr: SAD
