myamazon (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Germany
nl: Duitsland

en: France
nl: Frankrijk

en: Italy
nl: Italië

en: Spain
nl: Spanje

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Select a country
nl: Selecteer een land
