myamazon (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Japan
sl: Japonska

en: Germany
sl: Nemčija

en: Canada
sl: Kanada

en: China
sl: Kitajska

en: France
sl: Francija

en: India
sl: Indija

en: Italy
sl: Italija

en: Mexico
sl: Mehika

en: Spain
sl: Španija

en: United States
sl: Združene države
