myamazon (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Japan
tr: Japonya

en: Germany
tr: Almanya

en: Canada
tr: Kanada

en: China
tr: Çin

en: France
tr: Fransa

en: India
tr: Hindistan

en: Italy
tr: İtalya

en: Mexico
tr: Meksika

en: Spain
tr: İspanya

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri
