myamazon (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Brazil
da: Brasilien

en: Germany
da: Tyskland

en: China
da: Kina

en: France
da: Frankrig

en: India
da: Indien

en: Italy
da: Italien

en: Spain
da: Spanien

en: United States
da: USA
