myamazon (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Japan
ru: Япония

en: Germany
ru: Германия

en: Canada
ru: Канада

en: China
ru: Китай

en: France
ru: Франция

en: India
ru: Индия

en: Italy
ru: Италия

en: Mexico
ru: Мексика

en: Spain
ru: Испания

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки
