myamazon (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Japan
ug: ياپون

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو
