myamazon (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Japan
uk: Японія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Canada
uk: Канада

en: China
uk: Китай

en: France
uk: Франція

en: India
uk: Індія

en: Italy
uk: Італія

en: Mexico
uk: Мексика

en: Spain
uk: Іспанія

en: United States
uk: США
