My CKE Button (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Style
bs: Stil
