My CKE Button (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Unit
ca: Unitat

en: Style
ca: Estil

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
