My CKE Button (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Style
el: Στυλ

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
