My CKE Button (1.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Padding
es: Relleno

en: Unit
es: Unidad

en: Style
es: Estilo

en: Usage
es: Uso

en: Border color
es: Color de borde

en: About
es: Acerca de

en: Remove button
es: Botón de eliminar
