My CKE Button (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Style
et: Stiil

en: About
et: Programmist
