My CKE Button (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Style
hi: अंदाज

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग

en: About
hi: के बारे में
