My CKE Button (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Custom
hu: Egyéni

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Padding
hu: Belső margó

en: Unit
hu: Egység

en: Style
hu: Stílus

en: Regular
hu: Általános

en: Usage
hu: Használat

en: Border color
hu: Keretszín

en: About
hu: Leírás

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Text colors
hu: Szövegszínek
