My CKE Button (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Style
id: Gaya

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
