My CKE Button (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: About
my: အကြောင်း
