My CKE Button (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: About
sl: O modulu
