My CKE Button (1.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
