My CKE Button (1.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Custom
it: Personalizzato

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Text color
it: Colore del testo

en: Unit
it: Unità

en: Style
it: Stile

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Styles
it: Stili
