My CKE Button (1.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
