My CKE Button (1.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Text color
eo: Teksta koloro
