My CKE Button (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: About
sq: Informacione
