My CKE Button (1.0.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Unit
cs: Jednotka

en: Style
cs: Styl

en: Usage
cs: Použití

en: Border color
cs: Barva okraje

en: About
cs: Popis

en: Styles
cs: Styly
