My CKE Button (1.0.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Style
eu: Estiloa

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Styles
eu: Estiloak
