My CKE Button (1.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Name
mr: नाव

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
