My CKE Button (1.0.3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Unit
oc: Unitat

en: Style
oc: Estil

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Styles
oc: Estils
