My CKE Button (1.0.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Custom
sk: Vlastná

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Unit
sk: Jednotka

en: Style
sk: Štýl

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Styles
sk: Štýly

en: Remove button
sk: Tlačidlo odstrániť
