My CKE Button (1.0.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Name
te: పేరు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి
