My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Priority
bg: Приоритет

en: Settings
bg: Настройки

en: State
bg: Статус

en: Web services
bg: Уеб услуги
