My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Priority
fa: اولویت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: State
fa: وضعیت

en: Start
fa: شروع

en: Package name
fa: نامه بسته

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
