My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Actions
it: Azioni

en: Priority
it: Priorità

en: Settings
it: Impostazioni

en: State
it: Stato

en: Start
it: Inizio

en: Web services
it: Web service
