My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Start
nn: Byrjar

en: Web services
nn: Nettjenester
