My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Priority
ru: Приоритет

en: Settings
ru: Настройки

en: State
ru: Состояние

en: Start
ru: Начало

en: Stop
ru: Остановить

en: Package name
ru: Название пакета

en: Web services
ru: Веб-службы
