My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Priority
ca: Prioritat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: State
ca: Estat

en: Start
ca: Inici

en: Web services
ca: Serveis web
