My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Priority
da: Prioritet

en: Settings
da: Indstillinger

en: State
da: Status

en: Package name
da: Pakkenavn

en: Web services
da: Web-services
