My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: State
eu: Egoera

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
