My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Settings
fi: Asetukset

en: State
fi: Tila

en: Start
fi: Alkaa

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
