My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Priority
gl: Prioridade

en: Settings
gl: Axustes

en: State
gl: Estado

en: Start
gl: Comezo

en: Web services
gl: Servizos web
