My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Priority
hr: Prioritet

en: Settings
hr: Postavke

en: State
hr: Država

en: Start
hr: Početak

en: Web services
hr: Mrežni servisi
