My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: State
lt: Etapas

en: Start
lt: Pradžia

en: Web services
lt: Web paslaugos
