My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: State
lv: Stāvoklis

en: Start
lv: Sākt

en: Web services
lv: Web servisi
