My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Settings
nl: Instellingen

en: State
nl: Status

en: Start
nl: Begin

en: Web services
nl: Webservices
