My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Priority
pl: Priorytet

en: Settings
pl: Ustawienia

en: State
pl: Stan

en: Start
pl: Początek

en: Web services
pl: Usługi web
