My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Priority
sv: Prioritet

en: Settings
sv: Inställningar

en: State
sv: Läge

en: Start
sv: Från

en: Package name
sv: Paketets namn

en: Web services
sv: Webbtjänster
