My Notes (8.x-1.00) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Files
ar: الملفات
