My Notes (8.x-1.00) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Images
es: Imágenes

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Archive
es: Archivo

en: Files
es: Archivos

en: Note
es: Nota

en: Labels
es: Etiquetas

en: Unarchive
es: Quitar del archivo

en: Archived
es: Archivados

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
